WIM ZUIDERVELD (1950-) – Gemengde techniek – Abstract 1 – Gesigneerd – 1992 - Verkocht

WIM ZUIDERVELD (1950-) – Gemengde techniek  – Abstract 1 – Gesigneerd – 1992 kopen? Bied vanaf 10!
WIM ZUIDERVELD (1950-) – Gemengde techniek  – Abstract 1 – Gesigneerd – 1992 kopen? Bied vanaf 10!WIM ZUIDERVELD (1950-) – Gemengde techniek  – Abstract 1 – Gesigneerd – 1992 kopen? Bied vanaf 10!WIM ZUIDERVELD (1950-) – Gemengde techniek  – Abstract 1 – Gesigneerd – 1992 kopen? Bied vanaf 10!WIM ZUIDERVELD (1950-) – Gemengde techniek  – Abstract 1 – Gesigneerd – 1992 kopen? Bied vanaf 10!WIM ZUIDERVELD (1950-) – Gemengde techniek  – Abstract 1 – Gesigneerd – 1992 kopen? Bied vanaf 10!WIM ZUIDERVELD (1950-) – Gemengde techniek  – Abstract 1 – Gesigneerd – 1992 kopen? Bied vanaf 10!
  • Wim Zuiderveld (1950)
TypeTekening / Aquarel

Een kleine werkje van de Haarlemse kunstenaar Wim Zuiderveld uit 1992 met een abstracte voorstelling.

Het werkje is gesigneerd en gedateerd: 1992.

Afmeting: 20 x 14 cm.

Het werkje is niet ingelijst en verdient een mooi passe-partout en bijpassende lijst.

Conditie: In goede staat.

Zie ook de foto’s.

(Gelijktijdig met dit werkje bieden wij  nog een werkje van Wim Zuiderveld ter veiling aan.  Klik hiervoor op “Alle items van deze verkoper”)

INFORMATIE over de kunstenaar:

Wim Zuiderveld, geboren 10-9-1950 in Haarlem, kunstschilder.

Werkzaam in Amsterdam en Haarlem.

Wim Zuiderveld  schildert met een weelderige penseelvoering, geheimzinnig, stemmingsvol, kleurrijk en met diepte. Hij laat zich inspireren door klassieke muziek (o.a. Bach en Mahler) en poëzie. Een inspiratiebron is het boek met dagboekaantekeningen van de in 1935 overleden Portugese dichter Fernando Pessoa: “Het boek der lusteloosheid”.

Wim Zuiderveld staat vermeld in het RKD (Rijksdienst voor Kunsthistorische Documentatie): https://rkd.nl/explore/artists/275032

Titel: Zonder titel / titel onbekend (“Abstract 1”).

Kunstenaar: Wim Zuiderveld.

Techniek: Verf en krijt op papier.

Jaartal: 1992. Staat geschreven rechtsonder.

Afmetingen: 20 x 14 cm.

Ingelijst: Nee.

Gesigneerd: Linksonder.

Conditie: In goede staat.

Zie ook de foto’s.

-Het werkje kan afgehaald worden (in Amsterdam).

-Het werkje kan verzonden worden via Postnl.

Verzendkosten:

Binnen Nederland: 3,50 euro.

Naar België: Vanaf 8,00 euro (verzending via KIALA).

Vragen? Stuur gerust even een mailtje.

Wim Zuiderveld (1950)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (83)

2908 verkochte items
Alle items van deze verkoper (28)
Dit item is verkocht voor 32,00
Starttijd:04-01-2015 om 16:41
Eindtijd:18-01-2015 om 16:46
Biedingen (5)
bipkunst10
18 jan. / 16:38
€ 32
gijsbertus
18 jan. / 16:35
€ 27
bipkunst10
18 jan. / 16:35
€ 26
gijsbertus
18 jan. / 16:00
€ 12
larix
04 jan. / 20:06
€ 10