Wim Zurne - formele constructie

Wim Zurne - formele constructie kopen? Bied vanaf 45!
Wim Zurne - formele constructie kopen? Bied vanaf 45!Wim Zurne - formele constructie kopen? Bied vanaf 45!
  • Wim Zurne (1953)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1992
TechniekEts/Aquatint
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen79 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage30 exemplaren
Fraaie ets met preeg van de Nijmeegse kunstenaar Wim Zurne.
Gesigneerd en genummerd.
U kunt het werk vooraf komen beoordelen bij Rotor onze schatkamer in Gorinchem. Ophalen met passe partout verzenden zonder
Na aankoop laten opslaan in onze verwarmde depot.
Ook kunnen wij uw inlijsting verzorgen.

Wim Zurne (1953)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (7)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (97 )

2607 verkochte items
Alle items van deze verkoper (478)
55 cm
79 cm
Starttijd:20-09-2022 om 11:53
Eindtijd:04-10-2022 om 22:30
Openingsbod € 45
ObjectlocatieGorinchem,  Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland