Wim Zurné, kleurenets 'beweging IV' in goede staat 13/15 - Verkocht

Wim Zurné, kleurenets 'beweging IV' in goede staat 13/15 kopen? Bied vanaf 30!

Verkoopprijs: € 30,00

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (85)

2040 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1094)
  • Wim Zurne (1953)
GesigneerdHandgesigneerd

Gesigneerde en genummerde kleurenets 'beweging IV' , van Wim Zurné. Formaat 53 x 56 cm. Nummer 13 uit een serie van 15. De ets kan met passe-partout worden opgehaald in onze galerie in Arkel of zonder passe-partout aangetekend worden verzonden in een stevige kartonnen verpakking.

Wim Zurne (1953)

Alle items van deze kunstenaar(12)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (85)

2040 verkochte items
Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:19-11-2017 om 16:05
Eindtijd:03-12-2017 om 22:05
jozeph
03 dec. / 18:00
€ 30