Wim Zurne - Vrouw lonkende naar man

Wim Zurne - Vrouw lonkende naar man kopen? Bied vanaf 159!
  • Wim Zurne (1953)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2006
IngelijstIngelijst
Afmetingen35 cm x 50 cm (h x b)
Lijst46 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage17/25
NETTE LIJST PLUSMINUS 46 X 61 CM MET MUSEUMGLAS
het werk zelf afmeting plusminus 50 x 35 cm kleine oplage 17/25 2006
Mulberry papier

in goede staat

Wim Zurne (1953)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (8)

Geplaatst door  KunsthandelOlafWijman
FA. (10)

Lid sinds 2017
219 verkochte items
Alle items van deze verkoper (22)
61 cm
46 cm
50 cm
35 cm
Starttijd:19-01-2023 om 17:53
Eindtijd:24-01-2023 om 19:51
Openingsbod € 159
ObjectlocatieEindhoven,  Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie