FA. (1)

Wim Zurne - zeefdruk op mooi papier uit de box Dodemont 5

Wim Zurne - zeefdruk op mooi papier uit de box Dodemont 5 kopen? Bied vanaf 19!

Geplaatst door  KunsthandelOlafWijman
FA. (7)

Lid sinds 2017
195 verkochte items
Alle items van deze verkoper (44)
  • Wim Zurne (1953)
Jaartal2006
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen35 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
zeefdruk op mooi papier uit de box Dodemont

in goede staat

Wim Zurne (1953)

Alle items van deze kunstenaar(11)
FA. (7)

Lid sinds 2017
195 verkochte items
50 cm
35 cm
Starttijd:11-05-2022 om 18:16
Eindtijd:14-05-2022 om 20:39
Openingsbod€ 19
ObjectlocatieEindhoven, Nederland
VerzendingAlleen binnen Nederland