Wim Zurne - zonder titel met lijst (GJ-14)

Wim Zurne - zonder titel met lijst (GJ-14) kopen? Bied vanaf 45!
Wim Zurne - zonder titel met lijst (GJ-14) kopen? Bied vanaf 45!Wim Zurne - zonder titel met lijst (GJ-14) kopen? Bied vanaf 45!
  • Wim Zurne (1953)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1991
TechniekEts/Aquatint
IngelijstIngelijst
Afmetingen70 cm x 50 cm (h x b)
Lijst80 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Kleurrijk ets werk van de Nijmeegse kunstenaar Wim Zurne met  lijst. Het werk is  in  goede staat. Het werk heeft een lijst, deze is niet nieuw maar prima toonbaar. Het werk kunt u vooraf komen bekijken en beoordelen. Het werk kan na aankoop afgehaald worden bij galerie Rotor in Gorcum of  verzonden worden per koerier.

Pandemie-tip: u kunt het werk ook laten opslaan in onze opslagkamer en in een later stadium ophalen.
Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.

De foto is door het glas van de lijst heen genomen.

Wim Zurne (1953)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (7)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (97 )

2607 verkochte items
Alle items van deze verkoper (478)
60 cm
80 cm
50 cm
70 cm
Starttijd:15-11-2022 om 16:50
Eindtijd:28-11-2022 om 20:10
Openingsbod € 45
ObjectlocatieGorinchem,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier