Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1991 |
Techniek | Ets/Aquatint |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 70 x 50 cm (h x b) |
Incl. lijst | 80 x 60 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Kleurrijk ets werk van de Nijmeegse kunstenaar Wim Zurne met lijst. Het werk is in goede staat. Het werk heeft een lijst, deze is niet nieuw maar prima toonbaar. Het werk kunt u vooraf komen bekijken en beoordelen. Het werk kan na aankoop afgehaald worden bij galerie Rotor in Gorcum of verzonden worden per koerier.
Pandemie-tip: u kunt het werk ook laten opslaan in onze opslagkamer en in een later stadium ophalen.
Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Objectlocatie | Gorinchem, Nederland |
Starttijd | 15-11-2022 om 16:50 |
Eindtijd | 12-12-2022 om 9:46 |