Wim Zwiers, Drie uiltjes, Ets - Verkocht

Wim Zwiers, Drie uiltjes, Ets kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 35,00

Wim Zwiers, Drie uiltjes, Ets kopen? Bied vanaf 35!Wim Zwiers, Drie uiltjes, Ets kopen? Bied vanaf 35!Wim Zwiers, Drie uiltjes, Ets kopen? Bied vanaf 35!Wim Zwiers, Drie uiltjes, Ets kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  lenteman
FA. (53)

3194 verkochte items
Alle items van deze verkoper (85)
  • Wim Zwiers (1922)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets door Wim Zwiers

Voorstelling van drie uiltjes

Losbladig, beeldmaat 6x10, bladmaat 10x13

Gemonogrammeerd r.o. in potlood

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:24-04-2018 om 10:42
Eindtijd:01-05-2018 om 19:42
annelize
25 apr. / 20:52
€ 35