Winfred Gaul - gesigneerde litho - zonder titel

Winfred Gaul - gesigneerde litho - zonder titel kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 17,00

Jan Linschooten - Boeken kopen? Bied vanaf 50!

Jan Linschooten - Boeken

  • Openingsbod € 50
Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!

Anton Vrede - zonder titel

  • Openingsbod € 65
Winfred Gaul - gesigneerde litho - zonder titel kopen? Bied vanaf 1!Winfred Gaul - gesigneerde litho - zonder titel kopen? Bied vanaf 1!Winfred Gaul - gesigneerde litho - zonder titel kopen? Bied vanaf 1!Winfred Gaul - gesigneerde litho - zonder titel kopen? Bied vanaf 1!Winfred Gaul - gesigneerde litho - zonder titel kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  KONSTHUYS
FA. (5)

Lid sinds 2010
157 verkochte items
  • Winfred Gaul (1928-2003)
GesigneerdHandgesigneerd

grote abstracte kleurenlitho van veel gevraagde Duitse kunstenaar.

gesigneerd, gedateerd (Gaul 70) editie 79/150 in potlood

afgedrukt in heldere kleuren op karton-achtige papier - afm: 60 x 60 cm. - lichte gebruikssporen aan de randen

wordt goed verpakt aangetekend verzonden volgens condities PostNL

Dit item is verkocht voor 17,00

Starttijd:06-10-2016 om 14:18
Eindtijd:14-10-2016 om 07:18

Biedingen (9):

mien14
14 okt. / 03:21
€ 17
PUWA
13 okt. / 22:53
€ 15
nillody
13 okt. / 22:53
€ 13
PUWA
13 okt. / 22:52
€ 11
nillody
13 okt. / 22:52
€ 9
PUWA
11 okt. / 05:17
€ 7
djmsmit
9 okt. / 22:23
€ 5
mien14
9 okt. / 16:29
€ 3
djmsmit
9 okt. / 11:45
€ 1