Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Beeld / Object |
Jaartal | 2005 |
Techniek | Gemengde Techniek |
Stijl | Surrealistisch |
Onderwerp | Dieren |
Afmetingen | 200 x 40 x 40 cm (h x b x d) |
Gewicht | 5000 gram |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
Oplage | 1 |
Conditie | |
Conditie | Redelijk |
Omdat het een vrij wild beeld is ziet het er geheel goed uit. Er zijn echter enkele beschadigingen in de losse stukken op het beeld. Of dit bij het maken van het werk is gebeurd of later is onbekend. | |
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 21-5-2023 om 13:41 |
Eindtijd | 1-6-2023 om 16:29 |