Winterlandschap

Winterlandschap kopen? Bied vanaf 200!
Winterlandschap kopen? Bied vanaf 200!Winterlandschap kopen? Bied vanaf 200!

A Herkelman

Geplaatst door  Margreet

3 verkochte items
  • A Herkelman

Winterlandschap. Zie foto.

Sneeuwlandschap op paneel 58 x 67 Albert Herkelman
Olieverf op paneel.
Moet gerestaureerd worden.

A Herkelman

Geplaatst door  Margreet

3 verkochte items

Starttijd:21-06-2015 om 09:18
Eindtijd:28-06-2015 om 09:18
Openingsbod€ 200
ObjectlocatieNederland