Witte rozen op rood

Witte rozen op rood kopen? Bied vanaf 1000!
Witte rozen op rood kopen? Bied vanaf 1000!Witte rozen op rood kopen? Bied vanaf 1000!Witte rozen op rood kopen? Bied vanaf 1000!Witte rozen op rood kopen? Bied vanaf 1000!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Adri Dijkhorst
TypeTekening / Aquarel

Prachtig schilderij van Nederlandse schilder: Adri Dijkhorst

Adri Dijkhorst, Nederlands kunstschilder van koeien, rozen en het landschap in olieverf. Kenmerkend voor zijn werk is het felle kleurgebruik, de heldere toon en de speelse toets waardoor Adri's werk een onmiskenbaar optimisme uitstraalt. Een prachtig schilderij die uw kamer of kantoor opfleurt!

Titel: witte rozen op rood Formaat: 120 x 100 cm Techniek: Olieverf Nummer: Kab. Nr. 2914 Doek, zonder lijst

Starttijd:14-08-2014 om 20:48
Eindtijd:21-08-2014 om 20:48
Openingsbod€ 1000
ObjectlocatieNederland