W.J. Dingemans (1873 - 1925) - Zierikzee - Verkocht

W.J. Dingemans (1873 - 1925)  -  Zierikzee kopen? Bied vanaf 50!
W.J. Dingemans (1873 - 1925)  -  Zierikzee kopen? Bied vanaf 50!W.J. Dingemans (1873 - 1925)  -  Zierikzee kopen? Bied vanaf 50!W.J. Dingemans (1873 - 1925)  -  Zierikzee kopen? Bied vanaf 50!
  • Waalko Jans Dingemans (sr.) (1873-1925)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Zierikzee

gesigneerd rechts onder met "Dingemans No.3"

afm. : 24 x 32.5 cm ( op blad 38 x 53 cm)

conditie : uitstekend, zeer ruime marges, verso blank, niet ingelijst

Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:29-09-2016 om 11:52
Eindtijd:13-10-2016 om 11:52
h_vd_hoek
05 okt. / 13:59
€ 50