W.J Rozendaal, litho portret Paul Huf 1959

W.J Rozendaal, litho portret Paul Huf 1959 kopen? Bied vanaf 40!

Verkoopprijs: € 40,00

Espen Hagen - Fly V7 kopen? Bied vanaf 160!

Espen Hagen - Fly V7

  • Openingsbod € 160
Frank Guitart - zonder titel kopen? Bied vanaf 75!

Frank Guitart - zonder titel

  • Openingsbod € 75
Eppo Doeve - portret kopen? Bied vanaf 37!

Eppo Doeve - portret

Tekening / Aquarel

  • Openingsbod € 37
W.J Rozendaal, litho portret Paul Huf 1959 kopen? Bied vanaf 40!W.J Rozendaal, litho portret Paul Huf 1959 kopen? Bied vanaf 40!W.J Rozendaal, litho portret Paul Huf 1959 kopen? Bied vanaf 40!W.J Rozendaal, litho portret Paul Huf 1959 kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  Cello1
FA. (35)

1024 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
  • Willem Rozendaal (1899-1971)
GesigneerdHandgesigneerd

Expressief portret van Willem Rozendaal van acteur Paul Huf, vader van fotograaf Paul Huf. R.o gesigneerd en gedateerd in pen, l.o staat geschreven in pen "proef (hors série) voor Paul, 18 maart 1959". Afm. blad 51x63 cm. Rechtsboven in het blad zit een kleine scheur die aan de achterkant geplakt is. Linksboven in de hoek en rechtsboven zitten nog twee kleine scheurtjes het geen echter alles wegvalt in het beeld.

Zie ook https://nl.wikipedia.org/wiki/Paul_Huf_(acteur)

Verzending tussen twee platen 15,50, aangetekend 17,15

Dit item is verkocht voor 40,00

Starttijd:17-11-2017 om 14:07
Eindtijd:01-12-2017 om 14:07

Chouba
30 nov. / 17:49
€ 40