Wllem van Leusden, Huizen aan een gracht, Ets

Wllem van Leusden, Huizen aan een gracht, Ets kopen? Bied vanaf 60!

Verkoopprijs: € 60,00

Wllem van Leusden, Huizen aan een gracht, Ets kopen? Bied vanaf 60!Wllem van Leusden, Huizen aan een gracht, Ets kopen? Bied vanaf 60!

Geplaatst door  lenteman
FA. (52)

3040 verkochte items
Alle items van deze verkoper (56)
  • Willem van Leusden (1886-1974)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie ets door Willem van Leusden.

Voorstelling van huizen aan een gracht.

Losbladig, beeldmaat 30x21, bladmaat 38x27

Gesigneerd in potlood r.o. 'WvLeusden' , genummerd l.o. '39/125'

Authenticiteit gegarandeerd

Verpakkings- en verzendkosten: 10 euro (aangetekend)

Dit item is verkocht voor 60,00

Starttijd:23-03-2014 om 20:34
Eindtijd:30-03-2014 om 21:34

leusderhout
28 mrt. / 00:30
€ 60