Wolf Vostell - Wolf Vostell - "La Bilancia", Offset Lithographie mit Prägung - Handsigniert
Dit item is verwijderd en niet langer beschikbaar:
- Indien dit tijdens de veilingduur is gebeurd, is dit omdat het item tegen de veilingregels was aangeboden.
- Indien dit na de veilingduur is gebeurd, heeft de verkoper het item verwijderd omdat het niet meer beschikbaar is.