Wolff Buchholz, Organische Figur/Leib vor Grün, kleurenlitho (1967)

Wolff Buchholz, Organische Figur/Leib vor Grün, kleurenlitho (1967) kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  VoorneArt

1 verkochte items
  • Wolff Buchholz (1935-2010)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie kleurenlithographie van Wolff Buchholz uit 1967.

De litho is handgesigneert en genummerd.

Afmetingen: 27,5 x 22,5cm

Conditie: goede staat (minimale beschadiging aan rand)

Authenticiteit en staat worden volledig door mij gegarandeerd.

Starttijd:18-10-2015 om 21:23
Eindtijd:01-11-2015 om 20:23
Openingsbod€ 40
ObjectlocatieNederland