FA. (1)

WOLFGANG HUTTER. Prachtige Giclee van zijn sprookjesachtige werk 2014.

WOLFGANG HUTTER. Prachtige Giclee van zijn sprookjesachtige werk 2014. kopen? Bied vanaf 75!
WOLFGANG HUTTER. Prachtige Giclee van zijn sprookjesachtige werk 2014. kopen? Bied vanaf 75!WOLFGANG HUTTER. Prachtige Giclee van zijn sprookjesachtige werk 2014. kopen? Bied vanaf 75!WOLFGANG HUTTER. Prachtige Giclee van zijn sprookjesachtige werk 2014. kopen? Bied vanaf 75!WOLFGANG HUTTER. Prachtige Giclee van zijn sprookjesachtige werk 2014. kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  char
FA. (10)

501 verkochte items
  • Wolfgang Hutter (1928)
GesigneerdHandgesigneerd

WOLFGANG HUTTER  (1928)

Een prachtig mooie Giclée van een van zijn fabelachtige en fantasievolle werken.
Uitgevoerd in een warme en intense kleurenschakering die voor zijn droomwereld zo typerend is.

Titel: Die ersten Sterne und der Himmel des Aphroditen.

Techniek: Wondermooie Giclee op handgeschept katoenpapier.

Afmetingen beeld: 37 cm. bij 55 cm.

Afmetingen blad: 45 cm. bij 61 cm.

Signatuur: r.o. Handgesigneerd in potlood.

Oplage: 50 en enkele EA. Dit is een EA.

Jaar: 2014.

Verzendkosten: € 12,50  (binnen Nederland) Naar België € 20,-  Verzending door Post.nl met Track en Trace in een stevige koker.

Hutter overleed in 2014 en dit is een van zijn laatste glicees. De prijzen stijgen nu al enorm. Dit komt door de grote vraag en de kleine oplages. Over een jaar liggen de vraagprijzen waarschijnlijk rond de € 200,- Dus de prijs die ik nu moet vragen is nog aan de lage kant!

Wolfgang Hutter (geboren 13 december 1928, Wenen, Oostenrijk) is een schilder, tekenaar, graficus en decorontwerper. Hutter's beeldtaal wordt gekenmerkt door een kunstmatig paradijs van tuinen en fantastische sprookjesachtige taferelen.
De zoon van AP von Gütersloh , Hutter studeerde aan de Academie voor Schone Kunsten in Wenen onder leiding van professor Robin C. Andersen en dan onder zijn vader. Samen met Ernst Fuchs , Rudolf Hausner , Anton Lehmden en Arik Brauer , hij is een van de belangrijkste vertegenwoordigers en stichtende leden van deWeense School van het Fantastisch Realisme . Hutter werd bekroond met de UNESCO -prijs op de Biënnale van Venetië in 1954. In 1966 werd hij benoemd tot hoogleraar aan de Universiteit voor Toegepaste Kunst in Wenen .

Wolfgang Hutter (1928)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  char
FA. (10)

501 verkochte items
Starttijd:11-07-2017 om 12:48
Eindtijd:24-07-2017 om 20:48
Openingsbod€ 75
Objectlocatievoorschoten, Nederland