Wout Muller - Litho Wonderkind

Wout Muller - Litho Wonderkind kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 50,00

Wout Muller - Litho Wonderkind kopen? Bied vanaf 50!Wout Muller - Litho Wonderkind kopen? Bied vanaf 50!Wout Muller - Litho Wonderkind kopen? Bied vanaf 50!Wout Muller - Litho Wonderkind kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  Cello1
FA. (36)

998 verkochte items
Alle items van deze verkoper (112)
  • Wout Muller (1946-2000)
Jaartal1971
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65.5 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage58/150
Litho van Wout Muller, gesigneerd, gedateerd, getiteld en genummerd in potlood.
verzending tussen twee platen, 9 euro, aangetekend 10,65

Dit item is verkocht voor 50,00

Starttijd:09-08-2019 om 09:14
Eindtijd:23-08-2019 om 19:26

Pieters5
20 aug. / 21:38
€ 50