Wout van Heusden - ets - 1976 - Verkocht

Wout van Heusden - ets - 1976 kopen? Bied vanaf 65!
Wout van Heusden - ets - 1976 kopen? Bied vanaf 65!Wout van Heusden - ets - 1976 kopen? Bied vanaf 65!Wout van Heusden - ets - 1976 kopen? Bied vanaf 65!Wout van Heusden - ets - 1976 kopen? Bied vanaf 65!Wout van Heusden - ets - 1976 kopen? Bied vanaf 65!
  • Wout van Heusden (1896-1982)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Abstracte ets van Wout van Heusden uit 1976. Nummer: 138/150. Titel: onbekend. Afmetingen blad: H64 x b48 cm. Afmetingen voorstelling: H40 x b33 cm. Rechtsonder met potlood gesigneerd door de kunstenaar.

De authenciteit van het, aangeboden, werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.

Conditie: de voorstelling is in goede staat. Op het witte papier zitten langs de rande wat bruine verkleuring (vlekken). Zie foto 2. Deze vallen bij inlijsting volledig onder de passe-partout.

Dit item is verkocht voor 65,00
Starttijd:15-01-2017 om 00:22
Eindtijd:22-01-2017 om 20:22
VandeVeldeInge
15 jan. / 10:53
€ 65