Wout van Heusden - ets - Abstract - Verkocht

Wout van Heusden - ets - Abstract kopen? Bied vanaf 30!

Verkoopprijs: € 30,00

Wout van Heusden - ets - Abstract kopen? Bied vanaf 30!Wout van Heusden - ets - Abstract kopen? Bied vanaf 30!Wout van Heusden - ets - Abstract kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  h-g-art
FA. (50)

1740 verkochte items
  • Wout van Heusden (1896-1982)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets, potlood gesigneerd rechtsonder.

Beeldmaat 57 x 61 cm. Bladmaat 65 x 71 cm. Losbladig.

Wout van Heusden (1896-1982)

Alle items van deze kunstenaar(11)
Geplaatst door  h-g-art
FA. (50)

1740 verkochte items
Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:24-04-2017 om 20:16
Eindtijd:10-05-2017 om 13:15