Wout van Heusden, Geometrische abstractie, Ets 1975 - Verkocht

Wout van Heusden, Geometrische abstractie, Ets 1975 kopen? Bied vanaf 45!
  • Wout van Heusden (1896-1982)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Karakteristieke ets door Wout van Heusden.

Voorstelling van een geometrische abstractie.

Losbladig, beeldmaat 44x23, bladmaat 55x32

Gesigneerd en gedateerd r.o. 'Wout v.Heusden' en '75'

Authenticiteit gegarandeerd

Verpakkings- en verzendkosten: 10 euro (aangetekend)

Dit item is verkocht voor 45,00
Starttijd:30-07-2014 om 20:20
Eindtijd:06-08-2014 om 20:20
JDSN
06 aug. / 20:10
€ 45