Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1976 |
Techniek | Ets |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 64 x 48 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 25/150 |
Wout van Heusden gesigneerde ets. Gedrukt in een oplage van 150 stuks. Rechtsonder is het werk gesigneerd in potlood met Wout van Heusden 76. Linksonder 25/150 Papiermaat 64 x 48 cm. (hxb) In het papier is wat foxing zichtbaar waarvan 1 puntje in het beeld. Bij de handtekening zit een oneffenheid in het papier en in de rechterhoek zit een kleine vouw. Verder goed.
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
In het papier is wat foxing zichtbaar waarvan 1 puntje in het beeld. Bij de handtekening zit een oneffenheid in het papier en in de rechterhoek zit een kleine vouw. Verder goed. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Starttijd | 25-11-2022 om 17:38 |
Eindtijd | 9-12-2022 om 20:56 |
Objectlocatie | Tiel, Nederland |