Wout van Heusden - gesigneerde ets

Wout van Heusden - gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 50!
Wout van Heusden - gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 50!Wout van Heusden - gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 50!Wout van Heusden - gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 50!Wout van Heusden - gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 50!
  • Wout van Heusden (1896-1982)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1976
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen64 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage25/150

Wout van Heusden gesigneerde ets. Gedrukt in een oplage van 150 stuks. Rechtsonder is het werk gesigneerd in potlood met Wout van Heusden 76. Linksonder 25/150 Papiermaat 64 x 48 cm. (hxb) In het papier is wat foxing zichtbaar waarvan 1 puntje in het beeld. Bij de handtekening zit een oneffenheid in het papier en in de rechterhoek zit een kleine vouw. Verder goed.

In het papier is wat foxing zichtbaar waarvan 1 puntje in het beeld. Bij de handtekening zit een oneffenheid in het papier en in de rechterhoek zit een kleine vouw. Verder goed.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Tiel, Nederland
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 30,00

Starttijd25-11-2022 om 17:38
Eindtijd9-12-2022 om 20:56
Openingsbod € 50
ObjectlocatieTiel,  Nederland