Wout van Heusden - Magische droomachtige sfeer

Wout van Heusden - Magische droomachtige sfeer kopen? Bied vanaf 50!
Wout van Heusden - Magische droomachtige sfeer kopen? Bied vanaf 50!Wout van Heusden - Magische droomachtige sfeer kopen? Bied vanaf 50!Wout van Heusden - Magische droomachtige sfeer kopen? Bied vanaf 50!Wout van Heusden - Magische droomachtige sfeer kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  lisa2020

Lid sinds 2020
0 verkochte items
  • Wout van Heusden (1896-1982)
Jaartal1976
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen40 cm x 32.5 cm (h x b)
Lijst60 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage6 van 150
Inspirerende bladeren

Aan de randen iets bobbelig.

Wout van Heusden (1896-1982)

Alle items van deze kunstenaar(9) Geplaatst door  lisa2020

Lid sinds 2020
0 verkochte items
40 cm
60 cm
32.5 cm
40 cm

Starttijd:13-12-2020 om 11:43
Eindtijd:27-12-2020 om 21:13
Openingsbod€ 50
ObjectlocatieHoorn, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie