Wout van Heusden ' Profiel ' Litho 1939 - Verkocht

Wout van Heusden ' Profiel ' Litho 1939 kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 18,00

Wout van Heusden ' Profiel ' Litho 1939 kopen? Bied vanaf 1!Wout van Heusden ' Profiel ' Litho 1939 kopen? Bied vanaf 1!Wout van Heusden ' Profiel ' Litho 1939 kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Migdale1
FA. (11)

139 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
  • Wout van Heusden (1896-1982)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel : Profiel. Gesigneerd en gedateerd '39

litho afm 30 x 25 cm

Literatuur : tent. cat. Haags Gemeentemuseum. Wouter van Heusden. Den Haag, 1970.

Litho 30 x 25 cm.

Wout van Heusden (1896-1982)

Alle items van deze kunstenaar(10)
Geplaatst door  Migdale1
FA. (11)

139 verkochte items
Dit item is verkocht voor 18,00
Starttijd:08-04-2017 om 13:08
Eindtijd:22-04-2017 om 20:08
Biedingen (5)
houtsnede
22 apr. / 13:13
€ 18
BenTan
21 apr. / 20:47
€ 16
art4ever
21 apr. / 20:47
€ 15
art4ever
17 apr. / 19:23
€ 13
Braamberg
17 apr. / 19:23
€ 11