Wout van Vliet - man op driewieler

Wout van Vliet - man op driewieler kopen? Bied vanaf 50!
Wout van Vliet - man op driewieler kopen? Bied vanaf 50!Wout van Vliet - man op driewieler kopen? Bied vanaf 50!Wout van Vliet - man op driewieler kopen? Bied vanaf 50!Wout van Vliet - man op driewieler kopen? Bied vanaf 50!Wout van Vliet - man op driewieler kopen? Bied vanaf 50!Wout van Vliet - man op driewieler kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  jevliet

Lid sinds 2020
1 verkochte items
  • Wout van Vliet (1948-1997)
Jaartal1975
TechniekEts
StijlRealistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen36.5 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage10
niet ingekleurd

Wout van Vliet (1948-1997)

Alle items van deze kunstenaar Geplaatst door  jevliet

Lid sinds 2020
1 verkochte items
25 cm
36.5 cm

Starttijd:27-10-2020 om 11:38
Eindtijd:03-11-2020 om 22:57
Openingsbod€ 50
ObjectlocatieNibbixwoud, Nederland
VerzendingAlleen binnen Nederland