Wouter Hisschemoller - Het Gele Atelier III | kleurrijke litho - ingelijst

Wouter Hisschemoller - Het Gele Atelier III | kleurrijke litho - ingelijst kopen? Bied vanaf 25!
Wouter Hisschemoller - Het Gele Atelier III | kleurrijke litho - ingelijst kopen? Bied vanaf 25!Wouter Hisschemoller - Het Gele Atelier III | kleurrijke litho - ingelijst kopen? Bied vanaf 25!Wouter Hisschemoller - Het Gele Atelier III | kleurrijke litho - ingelijst kopen? Bied vanaf 25!Wouter Hisschemoller - Het Gele Atelier III | kleurrijke litho - ingelijst kopen? Bied vanaf 25!Wouter Hisschemoller - Het Gele Atelier III | kleurrijke litho - ingelijst kopen? Bied vanaf 25!Wouter Hisschemoller - Het Gele Atelier III | kleurrijke litho - ingelijst kopen? Bied vanaf 25!Wouter Hisschemoller - Het Gele Atelier III | kleurrijke litho - ingelijst kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  takamine
FA. (4)

Lid sinds 2020
210 verkochte items
Alle items van deze verkoper (36)
  • Wouter Hisschemoller (1965)
Jaartal1998
TechniekLitho
StijlImpressionistisch
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstIngelijst
Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
Lijst60 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage6/35
Deze kleurrijke litho van de veelzijdige kunstenaar Wouter Hisschemöller (1965) is een sieraad aan de wand. In een serie met als titel 'Het Gele Atelier' heeft hij meerdere schilderijen en grafieken gemaakt. Dit werk dateert uit 1998 en heeft zachte tinten. Impressionistisch en romantisch tegelijkertijd.
Oplage: 6 van 35
Met potlood gesigneerd.
Fraai ingelijst, kan zo aan de muur!
N.B.: In 1998 had Wouter een solo expositie in de Hortus Botanicus Amsterdam.
Foto's maken deel uit van de beschrijving

Over de kunstenaar:
Wouter Hisschemöller werd in 1965 in Haarlem geboren. Hij studeerde beeldende kunst aan de Hogeschool voor de Kunsten Utrecht, waar hij in 1990 afstudeerde als beeldend kunstenaar op het gebied van ets, lithografie en drukkunst. Na zijn opleiding werkte hij als kunstenaar in Utrecht en vanaf 1993 in Amsterdam met collega-kunstenaars in een gezamenlijk atelier voor de grafische kunsten Grafisch Collectief Thoets. Tijdens deze jaren nam hij deel aan galerietentoonstellingen, verkocht hij werk via 'kunstuitlenen' en creëerde hij enkele opdrachten. Veel van zijn werk gaat over het leven in de stad.
bron: www.onlinegallery.art
In 2017 ontving Wouter de prijs voor 'schilderij van het jaar 2016'

In prachtige staat! Smetteloos passe-partout; lijst verkeert eveneens in onberispelijke staat. Kan zo aan de muur!

Wouter Hisschemoller (1965)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  takamine
FA. (4)

Lid sinds 2020
210 verkochte items
75 cm
60 cm
50 cm
40 cm
Starttijd:14-05-2022 om 14:38
Eindtijd:27-05-2022 om 19:31
Openingsbod€ 25
ObjectlocatieHoorn, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa