Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 2012 |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 16 x 16 cm (h x b) |
Incl. lijst | 30 x 30 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 120 |
4 leuke schilderijtjes van Wouter Stips met pakkende teksten.
afmeting prent 16x16 cm.
in passe-partout en onbeschadigde lijst 30x30 cm.
Alle 4 in één koop!
Afhalen of bezorgen in overleg.
Conditie | |
Conditie | Nieuwstaat |
in onbeschadigde nieuwstaat. | |
Objectlocatie | Nijmegen, Nederland |
Starttijd | 12-3-2021 om 14:47 |
Eindtijd | 19-3-2021 om 19:42 |