Wouter Stips - Kleurenzeefdruk HET NIEUWE PARADIJS GROOT!!!

Wouter Stips - Kleurenzeefdruk HET NIEUWE PARADIJS GROOT!!! kopen? Bied vanaf 145!

Verkoopprijs: € 166,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
FA. (33)

1816 verkochte items
Alle items van deze verkoper (31)
  • Wouter Stips (1944)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen66 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage125
Zeer bijzondere grote kleurenzeefdruk van Wouter Stips.

afmeting blad  80 x 66 cm  in nieuwstaat.

handgesigneerd en genummerd  oplage 125ex.

het nummer kan afwijken van de foto.

Dit item is verkocht voor 166,75(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:31-01-2020 om 21:04
Eindtijd:06-02-2020 om 22:57

Roosje
6 feb. / 17:35
€ 145