Wouter Stips - Kleurenzeefdruk KOM ER MAAR BIJ HET IS HIER REUZE GEZELLIG

Wouter Stips - Kleurenzeefdruk KOM ER MAAR BIJ HET IS HIER REUZE GEZELLIG kopen? Bied vanaf 110!
Wouter Stips - Kleurenzeefdruk KOM ER MAAR BIJ HET IS HIER REUZE GEZELLIG kopen? Bied vanaf 110!Wouter Stips - Kleurenzeefdruk KOM ER MAAR BIJ HET IS HIER REUZE GEZELLIG kopen? Bied vanaf 110!
  • Wouter Stips (1944)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage160
Fraaie Kleurenzeefdruk van Wouter Stips.

Afmeting blad  67 x 50 cm in nieuwstaat.

Handgesigneerd  en genummerd  oplage 160ex.

Wouter Stips (1944)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (18)

Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
FA. (37)

2082 verkochte items
Alle items van deze verkoper (85)
67 cm
50 cm
Sluit over 8d 1u 27m 47s
Openingsbod€ 110
ObjectlocatieSNEEK,  Nederland
VerzendingWereldwijd
Starttijd:27-01-2023 om 09:51
Eindtijd:05-02-2023 om 22:47