FA. (3)

Wouter Stips - Kleurenzeefdruk SWEET DREAMS Handgesigneerd.

Wouter Stips - Kleurenzeefdruk SWEET DREAMS Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 85!

Geplaatst door  Hans1951
FA. (14)

1049 verkochte items
Alle items van deze verkoper (57)
  • Wouter Stips (1944)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraaie en grote kleurenzeefdruk van Wouter Stips.

Afmeting blad  60 x 50 cm in nieuwstaat

Handgesigneerd.
Dit item valt onder de margeregeling

Wouter Stips (1944)

Alle items van deze kunstenaar(30)
Geplaatst door  Hans1951
FA. (14)

1049 verkochte items
60 cm
50 cm
Sluit over 7d 0u 27m 59s
Openingsbod€ 85
ObjectlocatieSNEEK, Nederland
VerzendingWereldwijd
Starttijd:28-05-2022 om 07:44
Eindtijd:04-06-2022 om 21:51