Wouter Stips - zonder titel

Wouter Stips - zonder titel kopen? Bied vanaf 80!
Wouter Stips - zonder titel kopen? Bied vanaf 80!Wouter Stips - zonder titel kopen? Bied vanaf 80!Wouter Stips - zonder titel kopen? Bied vanaf 80!Wouter Stips - zonder titel kopen? Bied vanaf 80!Wouter Stips - zonder titel kopen? Bied vanaf 80!Wouter Stips - zonder titel kopen? Bied vanaf 80!Wouter Stips - zonder titel kopen? Bied vanaf 80!Wouter Stips - zonder titel kopen? Bied vanaf 80!Wouter Stips - zonder titel kopen? Bied vanaf 80!Wouter Stips - zonder titel kopen? Bied vanaf 80!Wouter Stips - zonder titel kopen? Bied vanaf 80!Wouter Stips - zonder titel kopen? Bied vanaf 80!
  • Wouter Stips (1944)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2001
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage160
Conditie: uitstekend.
Editie: 62 / 160.
Wordt verzekerd verzonden in een stevige kartonnen koker.

Wouter Stips (1944)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (19)

Geplaatst door  Privateartcollector
FA. (29)

Lid sinds 2017
1569 verkochte items
Alle items van deze verkoper (94)
67 cm
50 cm
Sluit binnenkort 6u 40m 19s
Openingsbod€ 80
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieNuenen,  Nederland
VerzendingWereldwijd
Starttijd:01-02-2023 om 22:24
Eindtijd:09-02-2023 om 20:26