Niet of onleesbaar gesigneerd - W.Schuller - landschap aan het water - olieverf op paneeltje - Verkocht

W.Schuller - landschap aan het water - olieverf op paneeltje kopen? Bied vanaf 1!
W.Schuller - landschap aan het water - olieverf op paneeltje kopen? Bied vanaf 1!W.Schuller - landschap aan het water - olieverf op paneeltje kopen? Bied vanaf 1!W.Schuller - landschap aan het water - olieverf op paneeltje kopen? Bied vanaf 1!W.Schuller - landschap aan het water - olieverf op paneeltje kopen? Bied vanaf 1!W.Schuller - landschap aan het water - olieverf op paneeltje kopen? Bied vanaf 1!W.Schuller - landschap aan het water - olieverf op paneeltje kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd

Zeer mooi stilleven, huis aan het water.
Afmetingen paneeltje 30 x 24 cm.
Complete lijst 59 x 54 cm.
Olieverf op paneel.
Ingelijst in kapitale lijst.
Zowel schilderij als de lijst in uitstekende staat!

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (35)

Geplaatst door  Centerfo
FA. (17)

526 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
Dit item is verkocht voor 105,00
Starttijd:31-07-2016 om 21:46
Eindtijd:14-08-2016 om 22:11
Biedingen (28)
MarinHR
14 aug. / 22:01
€ 105
Purgatorius6
14 aug. / 22:01
€ 100
MarinHR
14 aug. / 22:01
€ 95
Purgatorius6
14 aug. / 21:56
€ 90
MarinHR
14 aug. / 21:56
€ 85
Purgatorius6
14 aug. / 21:52
€ 80
MarinHR
14 aug. / 21:51
€ 75
Purgatorius6
14 aug. / 21:46
€ 70
MarinHR
14 aug. / 21:46
€ 65
Purgatorius6
14 aug. / 21:42
€ 60
Itafit
14 aug. / 21:41
€ 55
Purgatorius6
14 aug. / 21:41
€ 50
Itafit
14 aug. / 21:41
€ 45
Purgatorius6
14 aug. / 21:31
€ 40
hen
14 aug. / 09:34
€ 35
ruuddieters
12 aug. / 19:11
€ 30
Maan1
10 aug. / 21:48
€ 25
ruuddieters
10 aug. / 21:48
€ 20
ruuddieters
10 aug. / 21:48
€ 18
Maan1
10 aug. / 21:39
€ 16
ruuddieters
10 aug. / 21:38
€ 14
Maan1
08 aug. / 15:13
€ 12
hen
08 aug. / 15:12
€ 10
Maan1
08 aug. / 15:12
€ 10
hen
05 aug. / 13:48
€ 8
rci
05 aug. / 13:48
€ 6
hen
02 aug. / 22:56
€ 3
rci
31 jul. / 21:54
€ 1