W.v.Nieuwenhoven jr. tekening Amsterdam Prins Hendrikkade 1933 - Verkocht

W.v.Nieuwenhoven jr. tekening Amsterdam Prins Hendrikkade 1933 kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 7,00

W.v.Nieuwenhoven jr. tekening Amsterdam Prins Hendrikkade 1933 kopen? Bied vanaf 1!W.v.Nieuwenhoven jr. tekening Amsterdam Prins Hendrikkade 1933 kopen? Bied vanaf 1!W.v.Nieuwenhoven jr. tekening Amsterdam Prins Hendrikkade 1933 kopen? Bied vanaf 1!W.v.Nieuwenhoven jr. tekening Amsterdam Prins Hendrikkade 1933 kopen? Bied vanaf 1!W.v.Nieuwenhoven jr. tekening Amsterdam Prins Hendrikkade 1933 kopen? Bied vanaf 1!W.v.Nieuwenhoven jr. tekening Amsterdam Prins Hendrikkade 1933 kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (112)

3026 verkochte items
Alle items van deze verkoper (39)
  • Willem van Nieuwenhoven (jr.) (1913-1989)
TypeTekening / Aquarel

Kunstenaar : Wim van Nieuwenhoven jr. 1913 - 1989
Titel/Voorstelling: "Amsterdam Prins Hendrikkade met Schreierstoren"
Datering:  1933
Medium /Techniek : potlood op papier
Maten : 36 x 25 (papier) en 56 x 45 cm (in passe partout)
Gesigneerd: rechtsonder
Conditie : redelijk ( scheurtje in papierrand bovenzijde / papier iets vergeeld )

Willem van Nieuwenhoven (jr.) (1913-1989)

Alle items van deze kunstenaar
FA. (112)

3026 verkochte items
Dit item is verkocht voor 7,00
Starttijd:03-04-2015 om 15:40
Eindtijd:12-04-2015 om 15:40
Biedingen (4)
andreas35
12 apr. / 15:30
€ 7
wammes
09 apr. / 16:44
€ 5
andreas35
09 apr. / 16:41
€ 3
wammes
04 apr. / 21:08
€ 1