XXI

Geplaatst door  Luigies

verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Clemens Briels (1946)
GesigneerdHandgesigneerd
Zeefdruk (2002), ingelijst, genummerd 98/200; afm. 28x32

Clemens Briels (1946)

Alle items van deze kunstenaar(15)
Geplaatst door  Luigies

verkochte items
Starttijd:19-01-2012 om 17:18
Eindtijd:02-02-2012 om 17:18
Openingsbod€ 150
ObjectlocatieNederland