Yargo de Lucca - kleurenlitho - Adelaar - Verkocht

Yargo de Lucca - kleurenlitho - Adelaar kopen? Bied vanaf 20!
Yargo de Lucca - kleurenlitho - Adelaar kopen? Bied vanaf 20!Yargo de Lucca - kleurenlitho - Adelaar kopen? Bied vanaf 20!Yargo de Lucca - kleurenlitho - Adelaar kopen? Bied vanaf 20!
  • Yargo De Lucca (1925-2008)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Kleurenlitho, potlood gesigneerd rechtsonder. Genummerd 54/60 linksonder.

Beeldmaat 32 x 43 cm. Bladmaat 37,5 x 47 cm. Losbladig.

Yargo de Lucca is geboren te Kassel (Duitsland) in 1925 en overleden te Thal (Zwitserland) in 2008.

Yargo De Lucca (1925-2008)

Alle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  h-g-art
FA. (50 )

1752 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:07-01-2016 om 20:57
Eindtijd:01-02-2016 om 12:53