" Yellow Geo "John Foppen - Olieverf/Canvas - Origineel - Gesigneerd - Unica. - Verkocht

" Yellow Geo "John Foppen - Olieverf/Canvas - Origineel - Gesigneerd - Unica. kopen? Bied vanaf 225!

Verkoopprijs: € 225,00

" Yellow Geo "John Foppen - Olieverf/Canvas - Origineel - Gesigneerd - Unica. kopen? Bied vanaf 225!" Yellow Geo "John Foppen - Olieverf/Canvas - Origineel - Gesigneerd - Unica. kopen? Bied vanaf 225!" Yellow Geo "John Foppen - Olieverf/Canvas - Origineel - Gesigneerd - Unica. kopen? Bied vanaf 225!" Yellow Geo "John Foppen - Olieverf/Canvas - Origineel - Gesigneerd - Unica. kopen? Bied vanaf 225!" Yellow Geo "John Foppen - Olieverf/Canvas - Origineel - Gesigneerd - Unica. kopen? Bied vanaf 225!" Yellow Geo "John Foppen - Olieverf/Canvas - Origineel - Gesigneerd - Unica. kopen? Bied vanaf 225!" Yellow Geo "John Foppen - Olieverf/Canvas - Origineel - Gesigneerd - Unica. kopen? Bied vanaf 225!

Geplaatst door  miatzen
FA. (4)

193 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
  • John Foppen (1945)

Olieverf op canvas - gesigneerd en origineel - unica.

Afm. Totaal: 88 x 88 cm.......Doekmaat: 80 X 80 cm - Titel: "Yellow Geo "

In dit werk heeft de kunstenaar, met slechts drie kleuren, een perfect harmonisch geheel gemaakt dat de aandacht blijft trekken en dit op een manier die niet stoort.

Gelijst: Lijst in het atelier van de kunstenaar gemaakt en geplaatst een baklijst met dubbele rand - geeft een perfecte match, zie foto's

Stroming: Expressief - Abstract

Techniek: Olieverf op canvas.

R.o +Verso gesigneerd.

Conditie en authenticiteit gegarandeerd.

John Foppen (1945)

Alle items van deze kunstenaar(8)
Geplaatst door  miatzen
FA. (4)

193 verkochte items
Dit item is verkocht voor 225,00
Starttijd:03-04-2016 om 19:56
Eindtijd:12-04-2016 om 19:56
martthart
10 apr. / 18:08
€ 225