Yoji Kuri - Swordfish

Yoji Kuri - Swordfish kopen? Bied vanaf 250!
Yoji Kuri - Swordfish kopen? Bied vanaf 250!Yoji Kuri - Swordfish kopen? Bied vanaf 250!Yoji Kuri - Swordfish kopen? Bied vanaf 250!Yoji Kuri - Swordfish kopen? Bied vanaf 250!Yoji Kuri - Swordfish kopen? Bied vanaf 250!Yoji Kuri - Swordfish kopen? Bied vanaf 250!Yoji Kuri - Swordfish kopen? Bied vanaf 250!Yoji Kuri - Swordfish kopen? Bied vanaf 250!Yoji Kuri - Swordfish kopen? Bied vanaf 250!Yoji Kuri - Swordfish kopen? Bied vanaf 250!
  • Yoji Kuri (1928)
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen35 x 27.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Van de hand van de legendarische Japanse kunstenaar, tekenfilmmaker en ondergronds cultuurfiguur  Yuri Koji (1928), een geweldig schilderij van een zwaardvis die uit de oceaan springt, een lage zon aan de horizon.

Goede conditie, zie foto´s. Oppervlakkige krassen links van de zon, verder goed.

Wordt aangetekend en verzekerd verzonden.

Enkele zer lichte krassen iets links van de zon, zie foto´s, verder goed.
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 19,50
Naar Duitsland € 19,50
Europese Unie € 19,50

Yoji Kuri (1928)

Japans Japans

Geplaatst door  griffin
1 verkochte items
27.5 cm
35 cm
Starttijd21-1-2023 om 16:32
Eindtijd4-2-2023 om 20:22
Openingsbod € 250
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieDen Haag,  Nederland