Type | Schilderij |
Techniek | Acryl |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Op Spieraam |
Afmetingen | 35 x 27.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Enkele zer lichte krassen iets links van de zon, zie foto´s, verder goed. | |||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Starttijd | 21-1-2023 om 16:32 |
Eindtijd | 4-2-2023 om 20:22 |
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Den Haag, Nederland |