Yolanda Eveleens - ets - 'Brassica Romanesca' - dec. 1986 - 11/25 - ingelijst - Verkocht

Yolanda Eveleens - ets - 'Brassica Romanesca' - dec. 1986 - 11/25 - ingelijst kopen? Bied vanaf 75!
Yolanda Eveleens - ets - 'Brassica Romanesca' - dec. 1986 - 11/25 - ingelijst kopen? Bied vanaf 75!Yolanda Eveleens - ets - 'Brassica Romanesca' - dec. 1986 - 11/25 - ingelijst kopen? Bied vanaf 75!Yolanda Eveleens - ets - 'Brassica Romanesca' - dec. 1986 - 11/25 - ingelijst kopen? Bied vanaf 75!Yolanda Eveleens - ets - 'Brassica Romanesca' - dec. 1986 - 11/25 - ingelijst kopen? Bied vanaf 75!Yolanda Eveleens - ets - 'Brassica Romanesca' - dec. 1986 - 11/25 - ingelijst kopen? Bied vanaf 75!
  • Yolanda Eveleens (1951)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie ets van Yolanda Eveleens uit 1986.

Titel 'Brassica Romanesca'.

Handgesigneerd, gedateerd en genummerd 11/25 met potlood.

De ets is voorzien van een passe-partout en een aluminium lijst.

Afmeting van de afbeelding: 12,5 x 15 cm.

Afmeting lijst: 41,5 x 31 cm.

Conditie: het werk verkeert in een goede staat (slechts een klein oxidatiepuntje rechtsboven, stoort niet).

Yolanda Eveleens (1951)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Laszlo
FA. (11)

79 verkochte items
Dit item is verkocht voor 75,00
Starttijd:10-05-2018 om 22:23
Eindtijd:17-05-2018 om 19:23
MvG
17 mei / 00:38
€ 75