Yolande Brouwers - Dans tussen hemel en aarde

Yolande Brouwers - Dans tussen hemel en aarde kopen? Bied vanaf 25!
Yolande Brouwers - Dans tussen hemel en aarde kopen? Bied vanaf 25!Yolande Brouwers - Dans tussen hemel en aarde kopen? Bied vanaf 25!Yolande Brouwers - Dans tussen hemel en aarde kopen? Bied vanaf 25!Yolande Brouwers - Dans tussen hemel en aarde kopen? Bied vanaf 25!Yolande Brouwers - Dans tussen hemel en aarde kopen? Bied vanaf 25!Yolande Brouwers - Dans tussen hemel en aarde kopen? Bied vanaf 25!Yolande Brouwers - Dans tussen hemel en aarde kopen? Bied vanaf 25!Yolande Brouwers - Dans tussen hemel en aarde kopen? Bied vanaf 25!Yolande Brouwers - Dans tussen hemel en aarde kopen? Bied vanaf 25!Yolande Brouwers - Dans tussen hemel en aarde kopen? Bied vanaf 25!Yolande Brouwers - Dans tussen hemel en aarde kopen? Bied vanaf 25!Yolande Brouwers - Dans tussen hemel en aarde kopen? Bied vanaf 25!
  • Yolande Brouwers (1951)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen76 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage250
Conditie: uitstekend. Lichte vouw in hoek vel, zie foto.
Editie: 227/250
Wordt verzekerd verzonden in een stevige kartonnen koker.
Gecombineerde verzending eventueel mogelijk.

Yolande Brouwers (1951)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (6)
Geplaatst door  Privateartcollector
FA. (28)

Lid sinds 2017
1512 verkochte items
Alle items van deze verkoper (83)
57 cm
76 cm
Starttijd:22-10-2022 om 22:07
Eindtijd:30-10-2022 om 18:53
Openingsbod € 25
ObjectlocatieNuenen,  Nederland
VerzendingWereldwijd