• Populair
  • 1e keer aangeboden
  • Aftersale
  • Laatste 24u geplaatst
  • Loopt vandaag af
  • Vanaf 1 euro
Deutsch
English
Français

Yolande Brouwers - Zeefdruk: Angst - 1993

Yolande Brouwers - Zeefdruk: Angst - 1993 kopen? Bied vanaf 35!
Yolande Brouwers - Zeefdruk: Angst - 1993 kopen? Bied vanaf 35!Yolande Brouwers - Zeefdruk: Angst - 1993 kopen? Bied vanaf 35!Yolande Brouwers - Zeefdruk: Angst - 1993 kopen? Bied vanaf 35!Yolande Brouwers - Zeefdruk: Angst - 1993 kopen? Bied vanaf 35!
Vergelijkbaar item plaatsen
  • Yolande Brouwers (1951)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1993
TechniekZeefdruk
DragerPapier
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen80 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage29/90
Grote kleurrijke zeefdruk van Yolande Brouwers. Titel: Angst. Jaar: 1993.  Nummer: 20/60. Afmetingen blad: H80 x 6b0 cm. Afmetingen voorstelling: H68 x b47cm. Het werk is rechts onderaan gesigneerd met potlood. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen , bij vooruitbetaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. Het werk kan ook worden verstuurd. Onze verzenddagen zijn dinsdag en donderdag.

Jolanda Brouwer heeft zich nadat ze aan de Academie Minerva en de Fotoacademie in Groningen afgestudeerd is, vnl. ontwikkeld tot een multi disciplinair kunstenares die niet alleen schildert en fotografeert, maar ook schrijft zingt en dicht.
Op die wijze probeert ze vorm te geven aan haar roeping...enz enz.
ConditieZeer Goed

GarantieBij het plaatsen van het item verklaar ik mij akkoord met de garantievoorwaarden zoals deze gelden op Kunstveiling ten aanzien van een juiste omschrijving van het aangeboden item

De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor dit item. Kunstveiling biedt slechts het platform bij deze transactie, welke direct met de verkoper afgehandeld dient te worden. Meer informatie.

Yolande Brouwers (1951)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (6)
Geplaatst door  KiewitKunstonder100euro
FA. (31)

Lid sinds 2014
908 verkochte items
Alle items van deze verkoper (332)
Pinterest
60 cm
80 cm
Veiling is afgelopen
VEILINGGEGEVENS
Starttijd:18-08-2022 om 15:45
Eindtijd:28-08-2022 om 19:30
Openingsbod € 35
Veilingkosten: 15%
AfhalenJa is mogelijk
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE, Nederland
VerzendingWereldwijd

Nog geen account?
Door een gratis account aan te maken kunt u bieden op {{numberOfItems}} items of zelf een item in de veiling plaatsen.