Yolande Brouwers - zonder titel maar met lijst!

Yolande Brouwers - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 85!
Yolande Brouwers - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 85!Yolande Brouwers - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 85!
  • Yolande Brouwers (1951)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2000
IngelijstIngelijst
Afmetingen55 cm x 63 cm (h x b)
Lijst71 cm x 101 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Leuke kleurrijke zeefdruk van Brouwers in een  zilveren aluminium lijst.
 Gesigneerd en genummerd. Het werk verkeert in goede conditie. U kunt het werk vooraf komen bekijken in de schatkamer van galerie Rotor in Gorinchem of na aankoop ophalen.
Het werk kan ook verzonden worden via een koerier of verzonden worden zonder lijst per aangetekende post .  Ook kunt u uw aankopen laten opslaan tot nadere orde.

Yolande Brouwers (1951)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (6)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (90)

2243 verkochte items
Alle items van deze verkoper (944)
101 cm
71 cm
63 cm
55 cm
Starttijd:13-08-2022 om 11:59
Eindtijd:27-08-2022 om 21:17
Openingsbod € 85
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingAlleen per koerier