Litho van de Japanse kunstenares Yoshiko Noma. Titel: Fleures I. Nummer: 72/75. Afmetingen blad: h71 x b50 cm; Afmetingen voorstelling: h38.5 x b26 cm. Het werk is rechts onderaan, met potlood, gesigneerd door de kunstenares. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Zeer Goed
De voorstelling is in zeer goede staat. Op de witte rand zitten wat kreukels en een klein scheurtje aan de bovenzijde. Deze "gebreken" vallen allemaal onder het passe-partout bij inlijsting.
Tot 10 kg.
€ 13,50
Naar België
€ 23,95
€ 23,95
Europese Unie
€ 23,95
Wereldwijd
€ 55,00
Extra