Yvonne de Jonge-Melly - Knappe, in zeer kleine oplage gemaakte Kleuren Ets "open doekje" gesigneerd

Yvonne de Jonge-Melly - Knappe, in zeer kleine oplage gemaakte Kleuren Ets "open doekje" gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 11,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Yvonne de Jonge-Melly - Knappe, in zeer kleine oplage gemaakte Kleuren Ets "open doekje" gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Yvonne de Jonge-Melly - Knappe, in zeer kleine oplage gemaakte Kleuren Ets "open doekje" gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Yvonne de Jonge-Melly - Knappe, in zeer kleine oplage gemaakte Kleuren Ets "open doekje" gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Yvonne de Jonge-Melly - Knappe, in zeer kleine oplage gemaakte Kleuren Ets "open doekje" gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Yvonne de Jonge-Melly - Knappe, in zeer kleine oplage gemaakte Kleuren Ets "open doekje" gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Yvonne de Jonge-Melly - Knappe, in zeer kleine oplage gemaakte Kleuren Ets "open doekje" gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Yvonne de Jonge-Melly - Knappe, in zeer kleine oplage gemaakte Kleuren Ets "open doekje" gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Yvonne de Jonge-Melly - Knappe, in zeer kleine oplage gemaakte Kleuren Ets "open doekje" gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Yvonne de Jonge-Melly - Knappe, in zeer kleine oplage gemaakte Kleuren Ets "open doekje" gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (105)

2668 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Yvonne de Jonge-Melly (1941)
TechniekEts
StijlSurrealistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen20 cm x 20 cm (h x b)
Lijst40 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage25 stuks
  • Charmante, met de hand ingekleurde zg. Droge Naald Ets. Gemaakt door de Amsterdamse Grafica en Schilderes Yvonne de Jonge Melly (1941-).
  • Zeer kleine oplage van 25 stuks. Verkeert in goede conditie en is recentelijk fraai ingelijst.

weinig zichtbare onregelmatigheden. Prachtig ingelijst.

Yvonne de Jonge-Melly (1941)

Alle items van deze kunstenaar(2) Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (105)

2668 verkochte items
30 cm
40 cm
20 cm
20 cm

Dit item is verkocht voor 11,50(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:01-02-2020 om 21:34
Eindtijd:09-02-2020 om 22:48

Lindak78
9 feb. / 22:35
€ 10