Yvonne de Jonge-Melly - Photo

Yvonne de Jonge-Melly - Photo kopen? Bied vanaf 30!
Yvonne de Jonge-Melly - Photo kopen? Bied vanaf 30!Yvonne de Jonge-Melly - Photo kopen? Bied vanaf 30!
  • Yvonne de Jonge-Melly (1941)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1972
TechniekEts
StijlRealistisch
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen21 cm x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage4/15
Kleine ets van Yvonne de Jonge-Melly .  Prent op leeftijd,  papieris wat verkleurd. Maat is het gehele papier, de indruk zelf is kleiner.

U kunt het werk vooraf komen beoordelen bij Rotor onze schatkamer in Gorinchem.

Na aankoop laten opslaan in onze verwarmde depot.
Ook kunnen wij uw inlijsting verzorgen.

Prent op leeftijd, indruk is goed, papier is  verkleurd.

Yvonne de Jonge-Melly (1941)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (90)

2243 verkochte items
Alle items van deze verkoper (944)
15 cm
21 cm
Sluit over 9d 21u 27m 17s
Openingsbod€ 30
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland
Starttijd:02-10-2022 om 19:33
Eindtijd:16-10-2022 om 22:21