Yvonne Kracht - Zeefdruk 1973

Yvonne Kracht - Zeefdruk 1973 kopen? Bied vanaf 50!

Yvonne Kracht - Zeefdruk 1973

Verkoopprijs: € 50,00

Jan Linschooten - Boeken kopen? Bied vanaf 50!

Jan Linschooten - Boeken

  • Openingsbod € 50
Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!

Anton Vrede - zonder titel

  • Openingsbod € 65

Geplaatst door  stad010

20 verkochte items
  • Yvonne Kracht (1931)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie zeefdruk uit 1973 van Yvonne Kracht

afmetingen 65 x 65 cm

Gesigneerd en gedateerd met potlood

Oplage 75 ex.

Dit item is verkocht voor 50,00

Starttijd:12-11-2013 om 19:34
Eindtijd:19-11-2013 om 19:34

NoelG
18 nov. / 01:30
€ 50