Yvonne Kracht - Zeefdruk 1976 - Verkocht

Yvonne Kracht - Zeefdruk 1976 kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 50,00

Geplaatst door  stad010

20 verkochte items
  • Yvonne Kracht (1931)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeefdruk van Yvonne Kracht uit 1976

Gesigneerd en gedateerd met potlood

66 x 66 cm

Oplage 10 exemplaren

Ingelijst in eenvoudige oude lijst

Yvonne Kracht (1931)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  stad010

20 verkochte items
Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:25-11-2013 om 19:54
Eindtijd:02-12-2013 om 19:54
7161
27 nov. / 17:36
€ 50