Zdenek Sindlar - Consentio - Verkocht

Zdenek Sindlar - Consentio kopen? Bied vanaf 25!
Zdenek Sindlar - Consentio kopen? Bied vanaf 25!Zdenek Sindlar - Consentio kopen? Bied vanaf 25!Zdenek Sindlar - Consentio kopen? Bied vanaf 25!Zdenek Sindlar - Consentio kopen? Bied vanaf 25!Zdenek Sindlar - Consentio kopen? Bied vanaf 25!Zdenek Sindlar - Consentio kopen? Bied vanaf 25!Zdenek Sindlar - Consentio kopen? Bied vanaf 25!
  • Zdenek Sindlar (1939)
TypeFotografie
Jaartal2016
TechniekC-Print
StijlRealistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen40 cm x 60 cm (h x b)
Lijst41 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

In het werk van Zed Sindelar ( Curious Zed) zitten veel elementen verwerkt die vervreemdend werken.
In Consentio zijn veel Vanitas elementen te herkennen.
Het werk is van 26 september 2016.
Een certificaat van echtheid wordt bijgeleverd.

Netjes ingelijst in chroomkleurige wissellijst.

Zdenek Sindlar (1939)

TsjechischTsjechischAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Clemens7

Lid sinds 2018
5 verkochte items
61 cm
41 cm
60 cm
40 cm
Dit item is verkocht voor 29,90 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:23-06-2020 om 10:37
Eindtijd:24-07-2020 om 15:14
egjb1974
24 jul. / 13:39
€ 26