Zeefdruk Ad Verstijnen, getiteld Delivery Man - Verkocht

Verkoopprijs: € 199,00

Geplaatst door  KunstAllerlei

2 verkochte items
  • Ad Verstijnen (1946)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtige grote zeefdruk van Ad Verstijnen, getiteld Delivery Man

Afm. 90 x 90 cm

Oplage: 67 / 200

Incl. passepartout en mooie zwarte expositielijst (klaar om op te hangen)

Incl. verzending via verzekerde post (track&trace).

Ad Verstijnen (1946)

Alle items van deze kunstenaar(31)
Geplaatst door  KunstAllerlei

2 verkochte items
Dit item is verkocht voor 199,00
Starttijd:04-06-2011 om 22:42
Eindtijd:28-06-2011 om 22:42
Pim
13 jun. / 21:20
€ 199