Adèle Koekkoek - Boerderijzicht
Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
JOS BUT
BLOEMSTILLEVEN
OLIEVERF OP LINNEN IN DE MAAT 57 X 68 CM
GESIGNEERD ONDER J BUT
GEKADERD IN OUDE LIJST IN DE MAAT 61 X 75 CM
STAAT WERK ; REDELIJK , VEEL CRAQUELÉ, ORGINELE VERF
LIJST/ REDELIJK , KLEINE RANDSCHADE
VERZENDEN AANGETEKEND
Objectlocatie | Zaandam, Nederland |
Starttijd | 18-1-2018 om 21:11 |
Eindtijd | 26-1-2018 om 21:11 |