Niet of onleesbaar gesigneerd - Zeilschepen op zee - olieverf op paneel - Hollandse School - Verkocht

Zeilschepen op zee - olieverf op paneel - Hollandse School kopen? Bied vanaf 99!

Verkoopprijs: € 104,00

Zeilschepen op zee - olieverf op paneel - Hollandse School kopen? Bied vanaf 99!Zeilschepen op zee - olieverf op paneel - Hollandse School kopen? Bied vanaf 99!Zeilschepen op zee - olieverf op paneel - Hollandse School kopen? Bied vanaf 99!

Geplaatst door  martins
FA. (34)

345 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd

Een prachtig olieverf op paneel van zeilboten op zee. Hollandse school. Gesigneerd.
Afmetingen: 42 cm. breed / 24 cm. hoog ( met lijst). Conditie paneel en lijst: zeer goed.
Het schilderij wordt aangetekend en verzekerd verstuurd.
De verzendkosten in Nederland en België: 15,00 euro.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(34)
Geplaatst door  martins
FA. (34)

345 verkochte items
Dit item is verkocht voor 104,00
Starttijd:29-12-2015 om 01:49
Eindtijd:05-01-2016 om 01:49
Biedingen (2)
Vroempie
03 jan. / 10:20
€ 104
BlueNote
02 jan. / 22:21
€ 99